Haber

Başkan Sandal, “Bayraklı’yı birlikte dönüştüreceğiz”

Mahalle seyahatlerini sürdüren Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Fuat Edip Baksı’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Revizyon imar planları tamamlanan bölgede kentsel dönüşüm çalışmalarını anlatan Lider Sandal “Biz Bayraklı Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk. Türkiye’ye örnek bir dönüşüm gerçekleştireceğiz” dedi.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR DÖNÜŞÜM GERÇEKLEŞECEK

Fuat Edip Baksı’daki mahalle tipine, Lider Sandal’ın yanı sıra CHP İlçe Lideri Didem Gültekin, ilçe yöneticileri, Muhtar Nejdat Süvarioğlu ve belediye bürokratları da katıldı. Muhtarlık ziyaretinin akabinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapıldı. Mahallenin eksiklerini tek tek not alan Lider Sandal, anında tahlil için bürokratlarına talimat verdi. Revizyon imar planları tamamlanan mahallenin kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendiren Lider Sandal, Türkiye’ye örnek bir dönüşümü yakın vakitte hayata geçireceklerinin muştusunu verdi.

“TEK BİR TUĞLANIZI BİLE SATMAYIN”

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Biz Bayraklı Belediyesi olarak her vakit gereksinim sahiplerinin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Kentsel dönüşüm bölgesinde kalan Fuat Edip Baksı Mahallesi, dönüşümle birlikte çağdaş yapı stoğu ve toplumsal donatı alanları ile İzmir’in yeni cazibe merkezi olacak. Kooperatifleşme modeli ile İzmir Büyükşehir ve Bayraklı belediyelerinin garantörlüğünde, halkın tek kelam sahibi olacağı bu dönüşümü birlikte hayata geçireceğiz. Elimizi değil, gövdemizi bu işin başarısın için taşın altına koyduk. Tek bir tuğlanızı bile satmayın! Emsal artışı bakımından İzmir’in en yüksek oranını yakaladık ve bu fırsatı güzel değerlendirmeliyiz. Bayraklı’yı ve Bayraklılıları seviyoruz. El birliği ile bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu