Haber

İmamoğlu, Erzurum mitingi öncesi bölgeye gelen otobüslerden belediye başkanını sorumlu tuttu: Hemşerilerim ile görüşmemizi engellemeye çalışıyorlar.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine bir hafta kalırken, mitingler hız kesmeden devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı ve İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, 7 Mayıs Pazar günü sırasıyla Çorum, Kırıkkale, Sivas, Erzurum ve Kırşehir’de mitinge katılacak.

BÖLGENİN DURUMUNU PAYLAŞIN

Erzurum’da Havuzbaşı Kent Meydanı’nda yapılacak mitinge saatler kala Ekrem İmamoğlu, vatandaşların toplanacağı alanın son halini paylaştı. İmamoğlu’nun paylaştığı görüntülerde Havuzbaşı Kent Meydanı’nın belediye otobüsleriyle dolu olduğu görüldü.

“BU KARA LEKEYİ HAYATINIZ BOYUNCA TAŞIYACAKSINIZ”

Paylaşımında, “Erzurumlu hemşehrilerim ile saat 18:00’de görüşmemize engel olunmaya çalışılmaktadır. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, bu terbiyesizliğin kara lekesini ömrünüzün sonuna kadar taşıyacağınızı söyledi. Tüm Erzurumluları saat 18.00’de Havuzbaşı Kent Meydanı’na bekliyorum. Haydi Erzurum.”

haber-kesan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu