Haber

Kuşadası Belediye Başkanı Güzelçamlı Mahallesi’ni ziyaret etti

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Seyyar Ofis Servis aracıyla Güzelçamlı Mahallesi’ni ziyaret ederek, altyapı ve üstyapı çalışmalarının tamamlandığı Özer Türk ve Başçeşme caddelerinde incelemelerde bulundu. Başkan Günel, “Kuşadası Belediyesi olarak her mahalleye eşit ve kaliteli hizmet veriyoruz.”

Kuşadası’nın modern ve estetik bir turizm kenti olması hedefiyle yola çıkan Lider Günel, Seyyar Ofis Servis Aracı ile Güzelçamlı Mahallesi’ni ziyaret etti. Güzelçamlı Mahallesi Muhtarı Remzi Aıcı, Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Hüsnü Öten ve birim yöneticilerinin eşlik ettiği saha gezisinde Başkan Ömer Günel, Aydın Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle alt ve üst yapısı yenilenen Özertürk ve Başçeşme caddelerinde incelemelerde bulundu. Ardından mahalle sakinleriyle sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Güzelçamlı’nın da Kuşadası’nın diğer mahalleleri gibi büyük bir değişim sürecine girdiğine işaret eden Başkan Günel, şu bilgileri verdi:

“Son 4 yılda yaptığımız yatırımlarla Güzelçamlı Mahallesi’ne 250 bin metrekareden fazla yeni yol kazandırdık. ​​16 bin metrekare Aydın Büyükşehir Belediyemizin alt yapı ve Kuşadası Belediyemizin üst yapı ve tüm aydınlatma sistemlerini yenilediği alanda, “Ekipler harika bir iş çıkardılar. Vatandaşlarımız Güzelçamlı’nın yeni çarşısından çok memnun. Onların memnuniyeti bizi de mutlu ediyor. Kuşadası Belediyesi olarak her mahalleye eşit ve kaliteli hizmet veriyoruz.”

haber-bekilli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu