İş

Kuveytli işadamlarına Şanlıurfa daveti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Kuveyt’te Türkiye Büyükelçisi Tuba Nur Sönmez ve iş insanlarıyla bir araya geldi. Başkan Beyazgül, Kuveytli iş insanlarını 2023 İslam Dünyası’nın turizm başkenti seçilen Şanlıurfa’ya davet etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmeh Canpolat, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ferit Dağdeviren, Meclis Üyesi Haşim İnan, Osman Uludağ, Göç ve Uyum Hizmetleri Daire Başkanı İbrahim Karatüme ile birlikte Kuveyt’te iş insanlarıyla bir araya geldi. bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilk olarak Kuveyt’teki Türk Büyükelçiliğini ziyaret etti. Büyükelçi Tuba Işık Sönmez ile görüşmeye gelen Önder Beyazgül, kentte turizm alanında yapılan çalışmaları aktardı.

Peygamberler şehri Şanlıurfa’nın İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından “2023 İslam Dünyası Turizm Başkenti” seçildiğine işaret eden Başkan Beyazgül, iş insanlarını Şanlıurfa’yı görmeye davet etti.

Şanlıurfa’nın turizm ve ticaret potansiyelinin geliştirilmesi ve uluslararası iş birliği temaslarının güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen programda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Vakıflar ve İslami İşler Bakanlığı, Vakıflar Genel Sekreterliği, Şeyh Abdullah Nuri, Kuveyt Kalkınma Fonu, Zekat Kalkınma Fonu ve bazı dernekler. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu