Yaşam

Vermem Seni Ellere dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Vermem Seni Eline Dizi Uyarlaması?

Birçok dizi dönem finaline çıkarken kanallar yaz dönemi için yeni diziler hazırlamaya başladı. Yaz döneminde kaliteli diziler izleyici ile buluşacak. Bu yapımlardan biri olan “Vermem Seni Ellere” dizisi şimdiden merak konusu oldu. Hem konusu hem de güçlü oyuncu kadrosuyla tartışma yaratan yapımlardan biri olacağı düşünülüyor. Peki Eline Vermem Seni dizisinin konusu nedir? Oyuncular kimler? I Don’t Give You Hands’in uyarlaması mı? Detaylar burada…

Bu dönemde televizyonların en çok izlenen kanallarında başarılı yapımlar yayınlandı. Bu yapımlar yavaş yavaş yarıyıl finaline doğru yol alırken kanallar da yaz dönemi için yeni dizi hazırlıklarına başladı.

Bu yapımlardan biri olan ‘Ellere Vermem’ yaz döneminde atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Emre Balcı ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı Vermem Seni Ellere dizisi, güçlü temasıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

İlginç hikayesiyle dikkat çeken dizi, dağların, derelerin ve yaylaların özgür kızı Zeliş ile maceraperest Mehmet’in aşkını anlatacak.

AKN Sinema imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Balcı otururken, oyuncu kadrosunda birçok usta isim yer alıyor.

Emre Bal ve Buse Meral’in yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu yer alıyor. , Meriç Özkaya, Kum’un yanı sıra Berk Artıran gibi isimler de bulunuyor.

Eleme Vermem Seni dizisi nerede çekiliyor?

“Sana El Vermem” dizisi Karadeniz’in doğal güzelliklerinde çekilecek. Dizinin çekimleri Ordu’daki Çambaşı Yaylası’na bağlı Çelikkıran Obası ve Kabadüz’de yapılacak.

Vermem Seni Eline Dizi Uyarlaması?

Merakla beklenen Vermem Seni Ellere dizisi, yurt dışında geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ve 2014-2015 yılının ortalarında yayınlanan Forever More’dan uyarlanmıştır.

habersavastepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu